Skocz do zawartości
  • 0

Jakie fajerwerki kupic do 150 zl. ŁÓDŹ - TROPIC


Gość Artur

Pytanie

Gość Artur

Witam. a mianowicie mam problem z wyborem co kupic na sylwestra. jak narazie to wybralem tylko mozdzierz TFB 1u. i chcialbym prosic was o pomoc w wyborze czegos jeszcze tzn wyrzutni jakis rakiet cos zeby dawalo fajny efekt :) dzieki z gory i czekam na wasze propozyzje. bede kupowal w hurtowni 'KOMA' w Łodzi na brukowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety nic nie wiem o dostępności wszystkich produktów i cenach w w/w hurtowni, ale zaproponować Ci mogę wyrzutnie z serii Exploder, głównie 1, 6 i 7. Koszt takiej to ok. 50zł.
TB21 Impression również warta uwagi - duże rozłożyste efekty z cracklingiem za ok. 85zł.
TB161 Skyscraper także ciekawa - strzela w układzie I/FAN, nie brakuje cracklingu, ok. 66zł.
Z mniejszych wyrzutni to oczywiście TB15 i TB16. Nie ma się co sugerować ich rozmiarami, bo efekty mają naprawdę duże.

Jeśli chodzi o rakiety to z Tropicowskich miałem TR17 Twin Flowers z podwójnym efektem kolorowych peonii (2 rozpryski z jednej rakiety).
Ciekawe są też TR4 Super Stinger, wzlatują z pięknym, grubym, srebrnym ogonem i wybuchają kolorową peonią.
Poza tym zestaw rakiet Norwegian Night - zestaw 6 rakiet z trzema niezłymi efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...