Skocz do zawartości
  • 0

Od zera do pozwolenia...


CapiWymiata

Pytanie

Cześć, mam do was kolejne pytanie. Chcę się dowiedzieć jak wygląda droga do pozwolenia na MW 1.1, 1.2, 1.3 G. Czy żeby otrzymać takie pozwolenie trzeba mieć firmę ? Skoro tak podajcie jakieś linki albo napiszcie gdzie, co i jak trzeba złożyć żeby otrzymać takie pozwolenie . Czy firma musi mieć przychody i tak jak to jest wymienione budynki do przechowywania MW ? Mam osobę pełnoletnią na którą to będzie więc z tym nie będzie problemu. Bardzo was o to proszę nie odbierajcie tego tak że jestem głupkiem, który nie może sobie tego sam znaleźć bo wiem że wy zrobicie to lepiej ponieważ w tym temacie jeszcze nie siedzę. Więc podsumowując:
-jak założyć firmę ( gdzie złożyć papiery co jest do tego potrzebne :)
-jak zdobyć koncesję na MW (tak jak wyżej )
Proszę o pomoc ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Haa nie jeden się o to już pytam , nie ma sensu ciągnąć tego dalej moim zdaniem musisz przejść jakieś szkolenia specjalne ... i inne

Nie zdobędziesz tego ;)








( Piszę jak moderator :] )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Twoim pojęciem o pirotechnice nie dostaniesz go nawet za łapówką haha :P Zadajesz tyle niepotrzebnych pytań, że szkoda czytać Twoich tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Haa nie jeden się o to już pytam , nie ma sensu ciągnąć tego dalej moim zdaniem musisz przejść jakieś szkolenia specjalne ... i inne

Nie zdobędziesz tego ;)


Wiem szkolenie dla pracowników (21 lat + ) + godziny odbyte na szkoleniach przez właściciela.
Trochę to lipne że tyle zachodu ale ja się nie poddaje :)





( Piszę jak moderator :] )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to w końcu do czego jest to forum. Do dyskutowania, i dzielenia się informacjami czy krytykowania innych i wytykania im błędów. Akurat możesz nie wiedzieć ale mogę mieć większe pojęcie niż ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem, forum jest do dyskutowania, ale po co odgrzewać stare kotlety? Wszystko znajdziesz na forum, wystarczy użyć mózgu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to w końcu do czego jest to forum. Do dyskutowania, i dzielenia się informacjami czy krytykowania innych i wytykania im błędów. Akurat możesz nie wiedzieć ale mogę mieć większe pojęcie niż ty...


Zanim założysz kolejny bezsensowny temat, zapoznaj się z zawartością forum. Taki temat już jest. Zamykam kosz.

PS Usilnie pracujesz na warna.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...