Skocz do zawartości

[Pampi123] Fajerwerki 2012/2013


Pampi123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam swoje pierwsze fajerwerki zamawiałem w połowie stycznia w sklepie bigfun.pl. Kosztowały mnie ok. 110zł , lecz warte są więcej.
Lista :
Wyrzutnie :
-Sara
-Viola
-Aron
-Indiana
-Styx
-JW68 New Generation 12

Fontanny:
3x Ballet

Art.Różne :
-SP0008 Altilery Schels
-1m lontu.


A oto plany drugiego skromnego zamówienia ze sklepu speedfajerwerki.pl :

Wyrzutnia : Haiti
Petardy : Czarny pirat
- La bomba
-FP3Small
-2x karabin 100strzałów to zamówienie będzie kosztować ok. 60zł bez przesyłki.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c3d2dbfecb3cd87.html# A to fotka pierwszego zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie jeżeli to nie jest całość to dokup jeszcze wyrzutni , petard rakiet i fontann to będzie w sam raz stuff na sylwestra xd :)


Spokojnie to jeszcze nie całość. Jeszcze dojdą rakiety , parę wyrzutni jakieś fontanny rzymskie i petardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś bardzo dobre kostki, a w szczególności P7315 Black sea. Nie zawiedziesz się na niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stuff jak najbardziej OK, może się podobać. Kilka ciekawych wyrzutni, trochę petard i art.różnych. Czekam na kolejną część, mam nadzieje, że owa sie pojawi.


Jak najbardziej. To dopiero 1 część stuffu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie sie stuff podoba dobre wyrzutnie zabrałeś Black Sea i NG12 wspaniałe kostki jak za ta cene ;) daje ci 10/10 i oby takich stuffów było więcej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po przerwie. Już za parę dni , albo nawet jutro będzie fotka kolejnych fajerwerków.
Na wstępie mówię , że jest to skromne zamówienie warte 65zł + 25zł gratisy. Nie płaciłem nic za przesyłkę ponieważ kumpel zamówił o wiele więcej i całą przesyłkę opłacił sam. ;)
Przypominam , że mój stuff jest wart jak na razie 240zł jak dojdzie paczka będzie już ponad 300zł
To ostanie zamówienie przez internet , ale jeszcze w marketach i w hurtowni będę kupować , więc w planach do wydania nie licząc tej paczki co dojdzie ok. 100zł w sumie ok. 400zł , a więc wbijać tutaj w ten wekeend będzie fotka :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b1403823da6ca92.html


To co widać na zdjęciu jest warte blisko 90zł , łącznie stuff na dzisiejszy dzień jest wart ok. 330zł , ale było zamawiane w przecenach więc jest wart dużo więcej. Choć wydałem 330zł.

Ostatnie zakupy będą w grudniu fotka i film całości parę dni przed sylwestrem lub dzień przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Stuff już prawie w komplecie ! Aktualnie posiadam :

Wyrzutnie:
-Sara
-Aron
-Viola
-Indiana
-Styx
-New Generation 12
-Black Sea
-Mars(bing bang)
-Kasjopeja (bing bang)
-Stars Rain
-Macrocosmos III
-Trole


Art.Różne :
- Cyrkoblitz P7025 2x
- Wirujące bączki 2x
- Kamikadze duży
- Saturn 25 shots 2x

Petardy :
-FP3
-FP3small 2x
-Ex1 2x
- Jaja Dinozaura
-K0102 7x
-K0201 6x
-Pyro Craker 4x
-Karabinek 100shots
-POW

Rakiety :
-Perfect
-30x moon travelrs

Fontanny i Rzymskie Ognie :
- Ballet 3x
- JF09
-Multicolor
- 2 z gratisu

Moździerz :

SP0008 Altilery Schels


Łącznie wydałem 350 zł , pod koniec grudnia zdjęcia i filmik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...







Całość ! Zapraszam do komentowania i oceniania :)/> Piosenka dana w celu humorystycznym :P/>


Za chwilę wrzucę foto całośći.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem :)/> a swoją drogą stuff niczego sobie jest zabawa jest efekt jest huk 9/10 tylko brakuje czegoś konkretnego na godzinę 0.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...